Ochranný PLEXI paravan VISION 1

  • Akční cena
Ochranný PLEXI paravan VISION 1

Průhledný paravan VISION 1 byl vyvinut jako neviditelná ochrana návštěvníků interiérů a zahrádek restaurací, hospod, jídelen, kantýn, bister a kaváren před šířením kapénkové virové nebo bakteriální nákazy. Při použití našeho paravanu VISION 1 není třeba dodržovat povinné bezpečnostní rozestupy v interiérech nebo na zahrádkách mezi stoly 1,5 – 2 m, a tím přicházet o platící zákazníky. S paravany VISION lze maximalizovat počet stolů a zákazníků, jako před vypuknutím pandemie. Dělící zástěna je samostatně stojící, průhledná a působí velmi vzdušně.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Multiplast
Běžná cena: 4950,-
Ušetříte: 495,-(10%)
Cena bez DPH za ks: 3 681,82
Cena s DPH za ks: 4 455,00
Počet kusů:
  • Akční cena
Ochranný PLEXI paravan VISION 1

Přepážka VISION
vyrobená z plexiskla


Nabízíme průhledné, samostatně stojící paravany/přepážky pro neviditelnou ochranu návštěvníků restaurací, hospod, jídelen, kantýn, bister a kaváren před šířením kapénkové virové nebo bakteriální nákazy. Při použití našeho paravanu VISION 1 není třeba dodržovat povinné bezpečnostní rozestupy mezi stoly 1,5 – 2 m, a tím přicházet o platící zákazníky. S paravany VISION lze maximalizovat počet stolů a zákazníků, jako před vypuknutím pandemie.

Dělící zástěna je samostatně stojící, průhledná, lehká, nerozbitná, a snadno udržovatelná. Průhledný paravan je v restauraci prakticky neviditelný, neruší interiér restaurace a vč. nohou vyroben z vysoce kvalitního plexiskla PLEXIGLAS, síly 10 mm.  Paravan VISION  zabezpečuje soukromí a zvukově izoluje. Rohy přepážky jsou oblé, tak aby nehrozilo poranění zákazníků nebo poškození či zatrhnutí oděvu. Paravan VISION mají standardní výšku 150 cm.  Šíře paravanu VISION 1 je 100 cm. Nohy z kvalitního plexiskla lze vysunutím demontovat, a barieru tak lze snadno přemístit nebo uskladnit.

Produkt ještě nikdo nehodnotil. Buďtě první a řekněte nám, co si o tomto produktu myslíte.