Ochranný PLEXI paravan VISION 2

  • Akční cena
  • Pro náročné
Ochranný PLEXI paravan VISION 2

Průhledný paravan VISION 2 byl vyvinut jako neviditelná ochrana návštěvníků interiérů a zahrádek restaurací, hospod, jídelen, kantýn, bister a kaváren před šířením kapénkové virové nebo bakteriální nákazy. Při použití našeho paravanu VISION 2 není třeba dodržovat povinné bezpečnostní rozestupy v interiérech nebo na zahrádkách mezi stoly 1,5 – 2 m, a tím přicházet o platící zákazníky. S paravany VISION lze maximalizovat počet stolů a zákazníků, jako před vypuknutím pandemie. Dělící zástěna je samostatně stojící, průhledná a působí velmi vzdušně.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Multiplast
Běžná cena: 9850,-
Ušetříte: 985,-(10%)
Cena bez DPH za ks: 7 326,45
Cena s DPH za ks: 8 865,00
Počet kusů:
  • Akční cena
  • Pro náročné
Ochranný PLEXI paravan VISION 2

Přepážka VISION
vyrobená z plexiskla


Nabízíme průhledné, samostatně stojící paravany/přepážky pro neviditelnou ochranu návštěvníků restaurací, hospod, jídelen, kantýn, bister a kaváren před šířením kapénkové virové nebo bakteriální nákazy. Při použití našeho paravanu VISION 2 není třeba dodržovat povinné bezpečnostní rozestupy mezi stoly 1,5 – 2 m, a tím přicházet o platící zákazníky. S paravany VISION lze maximalizovat počet stolů a zákazníků, jako před vypuknutím pandemie.

Dělící zástěna je samostatně stojící, průhledná, lehká, nerozbitná, a snadno udržovatelná. Průhledný paravan je v restauraci prakticky neviditelný, neruší interiér restaurace a vč. nohou vyroben z vysoce kvalitního plexiskla PLEXIGLAS, síly 10 mm.  Paravan VISION  zabezpečuje soukromí a zvukově izoluje. Rohy přepážky jsou oblé, tak aby nehrozilo poranění zákazníků nebo poškození či zatrhnutí oděvu. Paravany VISION mají standardní výšku 150 cm.  Šíře paravanu VISION 2 je 200 cm. Nohy z kvalitního plexiskla lze vysunutím demontovat, a barieru tak lze snadno přemístit nebo uskladnit.

Produkt ještě nikdo nehodnotil. Buďtě první a řekněte nám, co si o tomto produktu myslíte.