Ochranný paravan LIGHT 1.2M - vystavený kus

  • Novinka
Ochranný paravan LIGHT 1.2M - vystavený kus

Oddělovací přepážka pro
resturace, hospody, zahrádky

Průsvitný paravan LIGHT 1.2M (150x120 cm) byl vyvinut pro zvýšení ochrany návštěvníků interiérů a zahrádek restaurací, hospod, jídelen, kantýn, bister a kaváren před šířením kapénkové virové nebo bakteriální nákazy. Při použití našeho paravanu LIGHT 1.2M není třeba dodržovat povinné bezpečnostní rozestupy v interiérech nebo na zahrádkách mezi stoly 1,5 – 2 m, a tím přicházet o platící zákazníky. S paravany LIGHT lze maximalizovat počet stolů a zákazníků, jako před vypuknutím pandemie. Dělící zástěna je průsvitná, lehká, samostatně stojící, a lze ji vybavit dodatečně i kolečky.

Dostupnost: Skladem (1 ks)
Výrobce: Multiplast
Běžná cena: 4975,-
Ušetříte: 3476,-(70%)
Cena bez DPH za ks: 1 238,84
Cena s DPH za ks: 1 499,00
Počet kusů:
  • Novinka
Ochranný paravan LIGHT 1.2M - vystavený kus

Plexi paravan LIGHT
s průsvitnou polykarbonátovou výplní


Nabízíme průsvitné, samostatně stojící paravany/přepážky pro ochranu návštěvníků restaurací, hospod, jídelen, kantýn, bister a kaváren před šířením kapénkové virové nebo bakteriální nákazy. Při použití našeho paravanu LIGHT 1.2M není třeba dodržovat povinné bezpečnostní rozestupy mezi stoly 1,5 – 2 m, a tím přicházet o platící zákazníky. S paravany LIGHT lze maximalizovat počet stolů a zákazníků, jako před vypuknutím pandemie. Dělící zástěna je průsvitná, lehká, nerozbitná, samostatně stojící a snadno udržovatelná. Paravan tvoří třístranný rám z hliníkových profilů, a jako výplň je použit kvalitní, průsvitný dutinkový polykarbonát síly 16 mm ECO, s jednoduchou dvoustěnnou strukturou a vysokou propustností světla. 

Díky dutinkové struktuře desky zabezpečuje paravan LUX soukromí a zvukově izoluje. Vrchní hrana dutinkové desky tvořící přepážku je oblá, tak aby nehrozilo poranění zákazníků nebo poškození či zatrhnutí oděvu. Paravan LIGHT mají standardní výšku 150 cm, tak aby měla obsluha přehled o dění a všech zákaznících celé restaurace.  Šíře paravanu LIGHT 1.2M je 120 cm, a síla obvodového rámu je 10cm. Nohy z hliníkových profilů jsou na obou koncích chráněné záslepkami z plastu a lze je vybavit dodatečně i kolečky. Nohy lze otočením kolem osy složit, případně demontovat, a barieru tak lze snadno přemístit nebo uskladnit.
Produkt ještě nikdo nehodnotil. Buďtě první a řekněte nám, co si o tomto produktu myslíte.