Ochranný paravan LUX 2x2 m

  • Výprodej
Ochranný paravan LUX 2x2 m

Samostatně stojící PARAVAN
s průsvitnou plastovou výplní

Průsvitný paravan LUX 2x2 byl vyvinut jako mobilní ochrana zákazníků, pacientů, klientů nebo zaměstnanců před kapénkovou virovou nebo bakteriální nákazou v místech, kde hrozí riziko kumulace lidí nebo vzniku front. Ochranná zástěna LUX 2x2 je variabilní, samostatně stojící mobilní stěna, pomocí které lze podle potřeby sestavit libovolně dlouhou ochrannou barieru. Lze kombinovat i s paravanem typ LUX 1x2.

Dostupnost: Skladem (1 ks)
Výrobce: Multiplast
Cena bez DPH za ks: 1 800,00
Cena s DPH za ks: 2 178,00
Počet kusů:
  • Výprodej
Ochranný paravan LUX 2x2 m
Nabízíme průsvitné, samostatně stojící přepážky/bariery pro ochranu zákazníků, pacientů, klientů nebo zaměstnanců před kapénkovou virovou nebo bakteriální nákazou. Jsou vhodné jako ochranné dělící stěny mezi fronty klientů u okének nebo pracovišť na úřadech nebo na poštách, fronty zákazníků v obchodech nebo nákupních centrech, jako mobilní dělící stěny do restaurací, do nemocnic, do čekáren praktických nebo odborných lékařů nebo do provozoven služeb.

Ochranná průsvitná zástěna LUX 2x2 je mobilní, variabilní a samostatně stojící mobilní stěna, ze které lze podle potřeby sestavit libovolně dlouhou ochrannou barieru. Je vyrobená z masivních hliníkových profilů a výplň tvoří kvalitní, průsvitný trapézový polykarbonát, se strukturou krupičky, snižující riziko poškrábání. Paravan má výšku 200cm, šířku 200cm, síla obvodového rámu je 10cm, hmotnost cca. 15 kg. Nohy z hliníkových profilů jsou na obou koncích chráněné záslepkami z plastu. Barieru tak lze snadno přemístit nebo uskladnit.

Produkt ještě nikdo nehodnotil. Buďtě první a řekněte nám, co si o tomto produktu myslíte.