Kufr na akustickou stěnu

  • Novinka
Kufr na akustickou stěnu

Box na akustickou stěnu

Box na akustickou je vyroben z odolného, pevného materiálu a ideálním doplňkem pro přepravu akustické stěny nebo její uskladnění. Vhodný na všechny typy akustických stěn.

Rozměry: 1560 x 710,4 x 140,2 mm

Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH za ks: 12 396,69
Cena s DPH za ks: 15 000,00
Počet kusů:
  • Novinka
Kufr na akustickou stěnu

Box na akustickou zástěnu z polykarbonátu

Box je navržen tak, aby zástěnu chránil před poškozením při přenosu, nebo uskladnění. Akustická stěna slouží jako akustický prvek, který zabraňuje průniku zvuku od bicích dál do prostoru. V praxi to znamená, že Vaše bicí budou lépe a kvalitněji znít z reprobeden při koncertech. Pomáhají také, aby zvuk z bicích nesnímal mikrofon pro zpěv např. v klubech, kde je vzdálenost bicích od zpěváka velmi malá.

Díky použitému H profilu a drážce na okraji desky je paravan stabilní a můžete jej přizpůsobit dle potřeby. Profil umožňuje také rychlou montáž a demontáž, která vám usnadní práci. Jednotlivé díly mají zaoblené rohy a spodní obloukový výřez pro snadnější manipulaci a jednodušší prací s kabeláží.

Pro instalaci je možné použit tři a více panelů. To vám umožní pokrýt plochu, kterou potřebujete.


Akustické vlastnosti

Materiál dobře odráží zvukové vlny. Tím efektivně utlumí hluk za zástěnou. Útlum až -17dB. 

Vysoká odolnost

Desky jsou odolné vůči mrazu a vysokým teplotám až 145°C, vysoce kvalitní oboustranný UV stabilizátor chrání materiál před působením škodlivých účinků slunečního záření a povětrnosti a díky vysoké rázové houževnatosti jsou nerozbitné.

Snadná montáž

H Profil umožňuje rychlou montáž a demontáž, která vám usnadní práci a ušetří čas.


 

pozor.jpg Upozorňujeme, že na čištění polykarbonátu NESMÍ být použité čistící prostředky na bázi alkoholu. Mohou poškodit povrch desky! Doporučujeme akustické stěny ošetřovat antistatickým čističem Antistatický čistič KUNSTSTOFF REINIGER + PFLEGER.

 
Produkt ještě nikdo nehodnotil. Buďtě první a řekněte nám, co si o tomto produktu myslíte.