Medaile

Medaile

Designové sportovní medaile, účastnické medaile, medaile pro školy, školky, zájmové kluby a soutěže jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu - plexiskla, které je oproti sklu mnohem odolnější. Díky modernímu zpracování mají všechny medaile lesklé hrany, které dodávají medaili luxusní vzhled. Základní variantu nabízíme z čirého materiálu.

Výroba medailí z plexiskla. Vyrábíme originální medaile na základě Vašeho návrhu, motivu či s Vaším emblémem. Prodáváme dva standardní tvary - s otvorem pro šňůrku nebo úzkou stuhu a s podlouhlým otvorem pro stuhu šíře až 25 mm. Nabízíme i možnost výroby vlastního tvaru medaile. 

Díky široké škále barev materiálu lze vyrobit i originální barevné medaile. V případě zájmu nás kontaktujte na adrese martinovska@plastcentrum.cz

 

 • Originální medaile

  Vyrábíme originální medaile na základě Vašeho návrhu, motivu či s Vaším emblémem. Díky modernímu zpracování mají všechny medaile lesklé hrany, které dodávají medaili luxusní vzhled. Základní variantu nabízíme z čirého materiálu.
 • Medaile 1. místo s uchycením pro stuhu

  Medaile "zlato" o průměru 60 mm s uchycením na stuhu (šíře až 25 mm) je vyrobena z kvalitního čirého plexiskla. Univerzální medaile je vhodná pro každou příležitost - soutěž, událost, sportovní akci.
 • Medaile 2. místo s uchycením pro stuhu

  Medaile "stříbro" o průměru 60 mm s uchycením na stuhu (šíře až 25 mm) je vyrobena z kvalitního čirého plexiskla. Univerzální medaile je vhodná pro každou příležitost - soutěž, událost, sportovní akci.
 • Medaile 3. místo s uchycením pro stuhu

  Medaile "bronz" o průměru 60 mm s uchycením na stuhu (šíře až 25 mm) je vyrobena z kvalitního čirého plexiskla. Univerzální medaile je vhodná pro každou příležitost - soutěž, událost, sportovní akci.
 • Medaile 1. místo

  Designová medaile "zlato" o průměru 60 mm je vyrobena z kvalitního čirého plexiskla. Univerzální medaile je vhodná pro každou příležitost - soutěž, událost, sportovní akci.
 • Medaile 2. místo

  Designová medaile "stříbro" o průměru 60 mm je vyrobena z kvalitního čirého plexiskla. Univerzální medaile je vhodná pro každou příležitost - soutěž, událost, sportovní akci.
 • Medaile 3. místo

  Designová medaile "bronz" o průměru 60 mm je vyrobena z kvalitního čirého plexiskla. Univerzální medaile je vhodná pro každou příležitost - soutěž, událost, sportovní akci.
 • Medaile smajlík

  Medaile ve tvaru smajlíka z kvalitního plexiskla o průměru 60 mm. Univerzální účastnická či upomínková medaile pro každou příležitost.