PP fólie AKYPLEN černá

Polypropylenové fólie 
AKYPLEN® 1000x1400 mm

se používají zejména pro výrobu reklamních tabulí a obalů. Jedná se o houževnatý materiál, který při běžných teplotách nelze zlomit ani roztrhnout.

Má vynikající chemickou odolnost a je snadno recyklovatelný.

Rozměr (mm) 1000x1400 mm
Tloušťka (mm) 0.8 mm
Odstín Černý
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Na dotaz
Výrobce: DS Smith

Použití fólií AKYPLEN®

VÝTVARNÉ POMŮCKY, DOMÁCNOST

AKYPLEN® je snadno zpracovatelný materiál pro kutily.  Tento tenký plast (silnější folie) je vhodný na ruční práce, šablony pro švadleny, prostírání na stůl nebo podložka do botníku. Je vhodným výtvarným materiálem pro školy, školky nebo  výtvarné dílny.

TISK

AKYPLEN® je vhodný pro všechny druhy tisku, sítotisk, offset, inkoust nebo horkovzdušné balení pomocí fólie. Díky různým velikostem, barevným provedením a tloušťkám je AKYPLEN® ideální deska pro tisk a reklamní tabule.

OBALY

AKYPLEN® je pružný materiál, vhodný pro širokou škálu konverze a montážních technik, které se používají v obalovém průmyslu. Včetně řezání, lepení a skládání za tepla, nebo za studena. AKYPLEN® je proto vhodný pro výrobu nejrůznějších obalů. Využití najde i při výrobě luxusních dárkových obalů.

KANCELÁŘSKÉ PRODUKTY

AKYPLEN® je snadno zpracovatelný a vhodný k tisku. Je také velmi houževnatý a může být svařován, šroubován, lepen a sešíván. Používá se na kancelářské desky, složky, oddělovače a mnoho dalších kancelářských produktů.

Obal z fólie AKYPLEN

Produkt ještě nikdo nehodnotil. Buďtě první a řekněte nám, co si o tomto produktu myslíte.