Podlahy a stěny užitkových automobilů

Je čas na něco nového! Polypropylenové bublinkové desky AkyDriveTM určené pro užitková vozidla byly vyvinuty jako alternativa k dřevěným podlahám a výdřevám v automobilovém průmyslu.

O 50 % lehčí než podlahy a obložení ze dřeva

Jsou vyrobeny z lehkého a pevného materiálu, který je svými vlastnostmi ideální pro splnění požadavků výrobců a subdodavatelů automobilového průmyslu. Polypropylenové podlahy jsou až o 50 % lehčí než ty ze dřeva, jsou lehce zpracovatelné, nenasákavé, přitom pevné a šetrné k životnímu prostředí.

Přestavby dodávek, podlahy a obložení vozidel na míru

Potřebujete novou podlahu do vašeho automobilu? Potřebujete obložit nákladový prostor vaší dodávky? Lehčené bublinkové polypropylenové desky jsou skvělou volbou. Nabízíme podlahy a obložení vozidel na míru. Desky jsou vhodné např. pro podlahy do vozidel: VW Transporter, Peugot Master, Renault Trafic, Ford Transit a další...

Více variant na poptání na našich webových stránkách

  • Novinka
  PROFI podlahy do užitkových vozidel

  PROFI podlahy do užitkových vozidel

  Polypropylenové bublinkové desky AkyDrive určené pro užitková vozidla byly vyvinuty jako alternativa k dřevěným podlahám v automobilovém průmyslu. Desky AkyDrive jsou vyrobeny z lehkého a pevného materiálu, který je svými vlastnostmi ideální pro podlahy do automobilů.
  1 312,88včetně DPH
  • Novinka
  Podlahy a obklady do užitkových vozidel

  Podlahy a obklady do užitkových vozidel

  Polypropylenové bublinkové desky AkyDrive určené pro užitková vozidla byly vyvinuty jako alternativa k dřevěným obkladům stěn v automobilovém průmyslu. Desky AkyDrive jsou vyrobeny z lehkého a pevného materiálu, který je svými vlastnostmi ideální pro obklady stěn automobilů.
  355,74včetně DPH
  • Akční cena
  • Výprodej
  PP Akyboard šedý, 1870 x 2620 x 10,5 mm s textilií

  PP Akyboard šedý, 1870 x 2620 x 10,5 mm s textilií

  Mezi hlavní přednosti desek AKYBOARD® patří vynikající mechanické vlastnosti, nízká hmotnost a příznivá cena.
  5 145,00včetně DPH
  -20%