3M oboustranná lepící páska

 • Novinka
3M oboustranná lepící páska

Oboustranná laminovací páska o šířce 20 mm a délce 55 m. Páska má vynikající přilnavost k plastům s nízkou povrchovou energií (např. polypropylenu).

Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Multiplast
Cena bez DPH za ks: 799,17
Cena s DPH za ks: 967,00
Počet kusů:
 • Novinka
3M oboustranná lepící páska

3M oboustranná laminovací páska

je odolná vůči chemikáliím a vlhkosti, opatřena nosnou vrstvou, která může dodávat rozměrovou stálost pěnovým a jiným podkladům. Zjednodušuje manipulaci s páskou v průběhu slitování a vysekávání. Lepidlo je odolné proti vlhkosti a UV záření. 

Aplikace

Pevnost spoje závisí na vyvinutém tlaku při lepení na povrch. Pro správnou přilnavost pásky doporučujeme povrch očistit a vysušit. Povrch můžete očistit typickými přípravky* pro čištění povrchů (např. izopropyl alkohol, heptan,..). Při správném použití páska bezpečně drží i po následném vystavení některým chemikáliím, olejům, mírným kyselinám, louhům a jiným látkám.

Ideální rozsah teplot pro aplikaci pásky je 21°C až 38°C. Prvotní aplikace pásky na povrchy při teplotách nižších než 10 °C se nedoporučuje, protože lepidlo je příliš pevné a snadno přilne. Po správném nanesení je však přilnavost při nízkých teplotách obecně uspokojivá.

Při používání přípravků si pečlivě přečtěte bezpečnostní pokyny a návod k použití od výrobce a dodržujte je.

 • šířka
  20 mm
 • tloušťka
  0,2 mm
 • počet bm na jedno balení
  55 m

Skladování

Pásku uchovávejte při teplotě do 20 °C a 50% vlhkosti. 

Produkt ještě nikdo nehodnotil. Buďtě první a řekněte nám, co si o tomto produktu myslíte.