Solární ohřev bazénu

Solární ohřev bazénu

Zdá se vám voda ve vašem bazénu příliš studená nebo shledáváte koupací sezónu v našich zeměpisných šířkách příliš krátkou? Pak právě pro vás jsou určeny naše solární kolektory pro ohřev vody v bazénu. Pomocí solárního panelu pro ohřev vody lze bez navýšení nákladů na elektřinu zvýšit teplotu v bazénu až o 6 stupňů. Možnost koupat se v bazénu díky vyžší teplotě mnohem dříve potěší celou rodinu a i vaší peněženku!

Solární ohřev bazénů a vody AKYSUN

Jako český výrobce panelů AKYSUN s dlouholetou tradicí dodáváme produkt se špičkovou kvalitou pouze z komponentů evropského původu. Solární panel je oblíben nejen v tuzemsku, ale vyvážíme ho do celé EU. Pokud chcete efektivně, ekologicky a bez dalších nákladů ohřívat vodu v bazénu, je pro Vás  solární panel jasnou volbou. 

Solární panel řada HOBBY

Solární panel řada PROFI

Panel řady HOBBY jsou díky použitým technologiím a plastům cenově dostupnější variantou solárního ohřevu. Deska panelu je z kvalitního plastu s příměsí UV stabilizátorů, které zvyšují životnost panelu na min. 5-7 let. Panel řady PROFI je osazen kvalitní robusní deskou s vyšší gramáži a vysokým počtem UV stabilizátorů. Díky to mu se panel vyznačuje dobrou odolností proti mechanickému poškození a dobře odolává tlaku vody minimálně 10-12 let.
  životnost 5-7 let   životnost 10-12 let
  standartní počet UV stabilizátorů   vyšší počet UV stabilizátorů
  ohebná deska, dodávaná se v kompaktním balení   robusnější neohebná konstukce
  nižší cena   vyšší odolnost
 • Hadicová spona 32-50 mm

  Hadicová spona se šnekovým závitem, odolné velkému zatížení a zaručí absolutně utěsněný spoj.
  7,00včetně DPH
 • Hadicová spona 50-70 mm

  Hadicová spona se šnekovým závitem, odolné velkému zatížení a zaručí absolutně utěsněný spoj.
  15,60včetně DPH
 • Kulový ventil k solárnímu ohřevu

  Kulový ventil pro regulaci průtoku systémem solárního ohřevu vody v bazénu.
  543,00včetně DPH
 • Kulový uzavírací ventil

  Uzavírací ventil k regulaci průtoku vody v bazénu. Ventil se používá do míst, kde je potřeba mít uzavíratelný průtok vody.
  319,00včetně DPH
Celkem záznamů:40|◄1234►|