Přístroje testující celistvost povrchů a svarů

Přístroje testující celistvost povrchů a svarů

V mnoha stavebních oborech se využívají různé typy fólií a stříkaných povrchů, kde je po pokládce nutno zkontrolovat jejich neprostupnost, resp. celistvost. Mikrotrhliny, bubliny, příp. nedokonalé sváry můžou být spolehlivě odhaleny speciálními detektory a kontrolními přístroji.

Nabízíme špičkové přístroje britské firmy Buckleys, které se s úspěchem využívají pro kontrolu střechařských fólií a membrán, fólií na mostních konstrukcích, izolačních fólií, ale i pro kontrolu svárů nebo v průmyslovém povlakování. Hlavní podmínkou pro provádění těchto testů je vodivý podklad, kterým může být nejen kovová konstrukce, ale i beton, zem nebo vodivé izolační fólie.

V nabídce je i speciální detektor pro mokré prostředí Wet Roof Pro.

Na všechny ruční stroje a zařízení ze sortimentu BUCKLEYS poskytujeme záruční i pozáruční servis. V případě, že je závada na stroji závažná a její oprava zabere delší čas, poskytujeme svým zákazníkům po dobu opravy bezplatně náhradní stroj. U svařovacích a ohýbacích automatů pak řešíme veškeré opravy individuálně, vždy však s důrazem na rychlé a ekonomické vyřešení závady.

 • BUCKLEYS PST-100 (kompletní sada)

  Vysokonapěťový projiskřovací přístroj sloužící ke kontrole svárů plastových nádrží, svarů na potrubí popř. fólií a ke kontrole celistvosti pogumovaného nebo plastového povlaku na kovovém podkladu.
 • BUCKLEYS PST-100 (standardní sada)

  Vysokonapěťový projiskřovací přístroj sloužící ke kontrole svárů plastových nádrží, svarů na potrubí popř. fólií a ke kontrole celistvosti pogumovaného nebo plastového povlaku na kovovém podkladu.
  31 646,00včetně DPH
  -15%
 • BUCKLEYS ST-AC Pro (standardní sada)

  Vysokonapěťový projiskřovací přístroj sloužící ke kontrole svárů plastových nádrží, svarů na potrubí popř. fólií. Lze ho použít pro kontrolu celistvosti pogumovaného nebo plastového povlaku na kovovém podkladu.
 • BUCKLEYS PHD Pro2

  Detektory s vysokým napětím PHD Pro2 jsou ideální pro rychlé a efektivní testování širokého spektra nevodivých povlaků.
 • BUCKLEYS Wet Roof Pro

  Unikátní přístroj umožňující detekci mikrotrhlin a netěsností povrchů v mokrém prostředí.
 • BUCKLEYS Dry Roof Pro2

  Přístroj pro rychlou a spolehlivou kontrolu celistvosit silnějších fólií a povrchů v síle od 0,0013 do 25,6mm.

Jsme výhradním dovozcem a distributorem strojů a příslušenství společnosti BUCKLEYS. Tato společnost, jejíž historie se datuje už od 60.let minulého století patří v současné době k předním výrobcům strojů a zařízení v oblasti zpracování termoplastických materiálů.