Přístroje pro svařování plastů a testování celistvosti

Přístroje pro svařování plastů a testování celistvosti

Horkovzdušné svářečky plastů

Svařování horkým vzduchem (horkým plynem) patří k nejjednodušímu způsobu svařování termoplastických materiálů. Svařování se provádí pomocí přídavného materiálu (svařovacího drátu). Výhodou horkovzdušných svařovacích pistolí je nízká finanční investice a jednoduchost svařování.

Testování celistvosti povrchů

V mnoha stavebních oborech se využívají různé typy fólií a stříkaných povrchů, kde je po pokládce nutno zkontrolovat jejich neprostupnost, resp. celistvost. Mikrotrhliny, bubliny, příp. nedokonalé sváry můžou být spolehlivě odhaleny speciálními detektory a kontrolními přístroji.

 • BUCKLEYS PST-100 (standardní sada)

  Vysokonapěťový projiskřovací přístroj sloužící ke kontrole svárů plastových nádrží, svarů na potrubí popř. fólií a ke kontrole celistvosti pogumovaného nebo plastového povlaku na kovovém podkladu.
  31 646,00včetně DPH
  -15%
 • Extrudér FUSION 1

  230 V / 1200 W, včetně boxu. Obj. číslo: 162.800. Zjednodušený design kompaktního extrudéru FUSION 1 umožňuje velmi pohodlnou manipulaci v těsných prostorech.
  117 428,08včetně DPH
 • Extrudér FUSION 2

  230 V / 2800 W, včetně boxu. Obj. číslo: 119.200. Se svými 450 mm je ruční extrudér Leister FUSION 2 nejkratší ve své výkonnostní třídě.
  123 849,55včetně DPH
 • Extrudér FUSION 3C

  230 V / 2800 W, včetně boxu. Obj. číslo: 123.866. Navzdory své jednoduché symetrické konstrukci dosahuje ruční extrudér Leister FUSION 3C výkonu až 3,6 kg/h.
  131 236,60včetně DPH
  • Novinka
  Extrudér RITMO Stargun K-SB 50

  Extrudér RITMO Stargun K-SB 50

  Stargun K-SB 50 je výkonný extrudér nepostradatelný pro práce, které vyžadují vysoký výtlak extrudovaného materiálu. Extrudér Ritmo Stargun K-SB 50 je vhodný pro spojování vyzdívek a geotextilií, plechů, tlustých trubek a pro všechny svary, které musí odolávat trvalému namáhání. Je schopen zpracovat až 5 kg/h extrudovaného materiálu.
  • Novinka
  Extrudér RITMO Stargun K-SB 60

  Extrudér RITMO Stargun K-SB 60

  Stargun K-SB 60 je výkonný extrudér nepostradatelný pro práce, které vyžadují vysoký výtlak extrudovaného materiálu. K-SB 60 je vhodný pro spojování vyzdívek a geotextilií, plechů, tlustých trubek a pro všechny sváry, které musí odolávat trvalému namáhání.
  • Novinka
  Extrudér RITMO Stargun LINK 20

  Extrudér RITMO Stargun LINK 20

  Nejkompaktnější a nejlehčí extrudér v našem sortimentu. Jeho nízká hmotnost ve spojení s jeho provedením je ideální pro práci v úzkých místech.
  • Novinka
  Extrudér RITMO Stargun LINK 30

  Extrudér RITMO Stargun LINK 30

  Nejuniverzálnějsí přístroj této řady díky jeho výtlaku (až 3,2 kg/h) a ovladatelnosti. Tento extrudér je schopen svařovat drát o Ø 3-4-5 mm.
  • Novinka
  Extrudér RITMO Stargun LINK 40

  Extrudér RITMO Stargun LINK 40

  Vysoce produktivní extrudér s výbornou ovladatelností. Stargun LINK 40 je extrudér s vysokým výkonem schopný vytlačit až 4 kg/h.
  • Novinka
  Extrudér RITMO Stargun SOLO 20

  Extrudér RITMO Stargun SOLO 20

  Stargun SOLO 20 je významný extrudér schopný provádět kvalitní svařování. Pevný, kompaktní, spolehlivý extrudér je vybaven potenciometrem motoru pro nastavení rychlosti a bezpečnostním systémem „blok motoru“, který zabraňuje studeným startům. Regulace teploty je na dmychadle a lze ji nastavit na ovládacím panelu
  • Novinka
  Extrudér RITMO Stargun SOLO 30

  Extrudér RITMO Stargun SOLO 30

  Stargun SOLO 30 je všestranný, kombinuje vlastnosti jako jsou kompaktnost, kvalita a spolehlivost. Extrudér extrudér je vybaven potenciometrem a bezpečnostním systémem „blok motoru“, který zabraňuje studeným startům. Regulace teploty je na dmychadle a lze ji nastavit na ovládacím panelu.
  • Novinka
  Extrudér RITMO Stargun SOLO 40

  Extrudér RITMO Stargun SOLO 40

  Stargun SOLO 40 je spolehlivý, vysoce výkonný extrudér. Je vybaven motorovým potenciometrem pro regulaci rychlosti a bezpečnostním systémem „blok motoru“, který zabraňuje studeným startům.
Celkem záznamů: 96 |◄ 12345 ►|