Přístroje pro svařování plastů a testování celistvosti

Přístroje pro svařování plastů a testování celistvosti

Horkovzdušné svářečky plastů

Svařování horkým vzduchem (horkým plynem) patří k nejjednodušímu způsobu svařování termoplastických materiálů. Svařování se provádí pomocí přídavného materiálu (svařovacího drátu). Výhodou horkovzdušných svařovacích pistolí je nízká finanční investice a jednoduchost svařování.

Testování celistvosti povrchů

V mnoha stavebních oborech se využívají různé typy fólií a stříkaných povrchů, kde je po pokládce nutno zkontrolovat jejich neprostupnost, resp. celistvost. Mikrotrhliny, bubliny, příp. nedokonalé sváry můžou být spolehlivě odhaleny speciálními detektory a kontrolními přístroji.

 • BUCKLEYS PST-100 (kompletní sada)

  Vysokonapěťový projiskřovací přístroj sloužící ke kontrole svárů plastových nádrží, svarů na potrubí popř. fólií a ke kontrole celistvosti pogumovaného nebo plastového povlaku na kovovém podkladu.
 • BUCKLEYS PST-100 (standardní sada)

  Vysokonapěťový projiskřovací přístroj sloužící ke kontrole svárů plastových nádrží, svarů na potrubí popř. fólií a ke kontrole celistvosti pogumovaného nebo plastového povlaku na kovovém podkladu.
  35 945,00včetně DPH
  -5%
 • Extrudér FUSION 1

  230 V / 1200 W, včetně boxu. Obj. číslo: 162.800. Zjednodušený design kompaktního extrudéru FUSION 1 umožňuje velmi pohodlnou manipulaci v těsných prostorech.
  119 904,95včetně DPH
 • Extrudér FUSION 2

  230 V / 2800 W, včetně boxu. Obj. číslo: 119.200. Se svými 450 mm je ruční extrudér Leister FUSION 2 nejkratší ve své výkonnostní třídě.
  126 461,94včetně DPH
 • Extrudér FUSION 3C

  230 V / 2800 W, včetně boxu. Obj. číslo: 123.866. Navzdory své jednoduché symetrické konstrukci dosahuje ruční extrudér Leister FUSION 3C výkonu až 3,6 kg/h.
  134 006,29včetně DPH
 • Extrudér RITMO Stargun K-SB 50

  Stargun K-SB 50 je výkonný extrudér nepostradatelný pro práce, které vyžadují vysoký výtlak extrudovaného materiálu. Extrudér Ritmo Stargun K-SB 50 je vhodný pro spojování vyzdívek a geotextilií, plechů, tlustých trubek a pro všechny svary, které musí odolávat trvalému namáhání. Je schopen zpracovat až 5 kg/h extrudovaného materiálu.
 • Extrudér RITMO Stargun K-SB 60

  Stargun K-SB 60 je výkonný extrudér nepostradatelný pro práce, které vyžadují vysoký výtlak extrudovaného materiálu. K-SB 60 je vhodný pro spojování vyzdívek a geotextilií, plechů, tlustých trubek a pro všechny sváry, které musí odolávat trvalému namáhání.
 • Extrudér RITMO Stargun LINK 20

  Nejkompaktnější a nejlehčí extrudér v našem sortimentu. Jeho nízká hmotnost ve spojení s jeho provedením je ideální pro práci v úzkých místech.
 • Extrudér RITMO Stargun LINK 30

  Nejuniverzálnějsí přístroj této řady díky jeho výtlaku (až 3,2 kg/h) a ovladatelnosti. Tento extrudér je schopen svařovat drát o Ø 3-4-5 mm.
 • Extrudér RITMO Stargun LINK 40

  Vysoce produktivní extrudér s výbornou ovladatelností. Stargun LINK 40 je extrudér s vysokým výkonem schopný vytlačit až 4 kg/h.
 • Extrudér RITMO Stargun SOLO 20

  Stargun SOLO 20 je významný extrudér schopný provádět kvalitní svařování. Pevný, kompaktní, spolehlivý extrudér je vybaven potenciometrem motoru pro nastavení rychlosti a bezpečnostním systémem „blok motoru“, který zabraňuje studeným startům. Regulace teploty je na dmychadle a lze ji nastavit na ovládacím panelu
 • Extrudér RITMO Stargun SOLO 30

  Stargun SOLO 30 je všestranný, kombinuje vlastnosti jako jsou kompaktnost, kvalita a spolehlivost. Extrudér extrudér je vybaven potenciometrem a bezpečnostním systémem „blok motoru“, který zabraňuje studeným startům. Regulace teploty je na dmychadle a lze ji nastavit na ovládacím panelu.
Celkem záznamů:95|◄12345►|