Nová technologie uzamykání dutinek

Nová technologie uzamykání dutinek

23. 5. 2017

Standardně se k uzavření dutinek používají speciální hliníkové nebo paropropustné pásky v kombinaci s U profilem.  Dalším způsobem je nová technologie "uzamykání dutinek", která zabezpečuje lepší ochranu dutinek před pronikáním nečistot a výrazně prodlouží životnost dutinkových polykarbonátových desek.

Nečistoty byly donedávna problémem spojeným s použitím dutinkových desek. Teď už se nečistot v dutinkách nikdo nemusí bát! Uzamykání dutinek zajistí dlouhou životnost, průhlednost a čirost materiálu!

Dutinky zalepené hliníkovou páskou

Standardně se k uzavření dutinek používají speciální hliníkové nebo paropropustné pásky v kombinaci s U profilem. Může se stát, že se pásky při montáži, nevhodné manipulaci nebo v zimě působením mrazu poškodí a přestávají plnit svou ochrannou funkci. Nechrání pak dostatečně dutinky desek před nečistotami.

Protože je materiál desek silně staticky nabitý, přitahuje částečky prachu a dalších nečistot, které není možné z dutinek nijak mechanicky odstranit.

Na fotografii jsou dutinkové desky zalepené hliníkovou páskou v extrémně prašném prostředí s vysokým obsahem prachových částic meších než 20 µm.

 

Uzamčené dutinky speciální technologií

Představujeme zcela novou technologii "uzamykání dutinek", která zabezpečuje lepší ochranu dutinek před pronikáním nečistot a výrazně prodlouží životnost dutinkových polykarbonátových desek. Technologie uzamčení dutinek kombinuje tepelné zpracování hrany desky se speciálními aditivy.

Na fotografii jsou dutinkové desky uzamčené speciální technologií uzamykání dutinek.

Uzamykání dutinek provádíme pouze u velkých zakázek na poptávku.